Santhera Pharmaceuticals Holding AG
W styczniu 2016 roku do grona partnerów Ewopharma AG dołączyła firma...
Więcej

Pharmacosmos A/S
W styczniu 2013 roku do grona partnerów firmy Ewopharma AG dołączyła...
Więcej

Pomoc dla powodzian
W okresie wakacyjnym Ewopharma AG wzięła udział w akcji pomocy dla...
Więcej

BioGaia®

 
 
Lactobacillus reuteri - probiotyk o skutecznym działaniu, składnik preparatu BioGaia
 
Lactobacillus reuteri jest jedyną bakterią z rodzaju Lactobacillus, która wytwarza i wydziela reuterynę. Reuteryna jest to substancja o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, która ma korzystne działanie poprzez bezpośredni wpływ na wzrost a nawet przeżycie szerokiego zakresu bakterii patogennych.
 
L. reuteri działa w taki sposób, że wzmacnia naturalną ochronę organizmu przeciwko szkodliwym bakteriom i zachowuje równowagę w przewodzie pokarmowym. Częściowo dzieje się tak poprzez zmianę kwasowości w otoczeniu, co powoduje, że staje się ono nieprzyjazne dla szkodliwych drobnoustrojów.
 
Stosowanie bakterii jest bezpieczne zarówno u osób zdrowych, jak i chorych. Potwierdzono, że wzmacniają one odporność u człowieka.
 
Od 1996 roku wprowadzono na rynek prawie miliard dawek szczepu L. reuteri Protectis.
 
BioGaia®  Probiotyczne tabletki do żucia.  
Preparat BioGaia, probiotyk w postaci tabletek, jest doskonałym środkiem, który zapewnia konsumentom poprawę stanu zdrowia bez konieczności zmian w nawykach dotyczących odżywiania się. Tabletki można łatwo spożywać podczas śniadania tak samo jak, na przykład preparaty wapnia lub witaminy C. Można je żuć, połykać albo pozostawiać w ustach do rozpuszczenia się. Jedna tabletka zawiera 100 milionów żywych bakterii Lactobacillus reuteri. Znajdują się one w opakowaniach typu blistrów z okresem przechowywania 12 miesięcy w temperaturze pokojowej.
 
BioGaia®  Probiotyczne krople dla dzieci. 
Probiotyk BioGaia w postaci kropli dostarcza konsumentom prostego, bezpiecznego i wygodnego sposobu na poprawę stanu zdrowia jelit. Krople znajdują się we flakonach ze szkła o pojemności 5 ml. Bakterie Lactobacillus reuteri znajdują się w zawiesinie olejowej. Okres trwałości kropli wynosi 21 miesięcy od daty produkcji, pod warunkiem przechowywania w temperaturze od 2 do 8°C. Pięć (5) kropli na dobę odpowiada zalecanej dawce dobowej 100 milionów żywych komórek Lactobacillus reuteri, które wzmacniają zdrowie.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.biogaia.pl

© 2012, Blue Horizons