Santhera Pharmaceuticals Holding AG
W styczniu 2016 roku do grona partnerów Ewopharma AG dołączyła firma...
Więcej

Pharmacosmos A/S
W styczniu 2013 roku do grona partnerów firmy Ewopharma AG dołączyła...
Więcej

Pomoc dla powodzian
W okresie wakacyjnym Ewopharma AG wzięła udział w akcji pomocy dla...
Więcej

Dr Falk PharmaDr Falk Pharma GmbH jest niezależną rodzinną firmą z siedziba we Freiburgu. Oprócz działalności na rynkach międzynarodowych Dr Falk Pharma zatrudnia ok. 100 osób personelu w samym Freiburgu, działalność firmy jest ściśle związana z tym miastem i jego Uniwersytetem.
 
Firma specjalizuje się w badaniach i sprzedaży produktów medycznych z dziedzin gastroenterologii i hepatologii. Leki firmy, głownie wydawane na receptę, są sprzedawane nie tylko kraju siedziby firmy, Niemczech, ale też w 60 innych krajach, często w kooperacji z lokalnymi partnerami, ale też poprzez własne oddziały firmy.
 
Dr Falk Pharma posiada własny dział Rozwoju i Rejestracji medycznej, pracujący nad rozwojem obecnych produktów i tworzeniem nowych. Badania są prowadzone we współpracy z szeregiem zaufanych partnerów, zewnętrznych jednostek badawczych.
 
The Falk Foundation e.V. jest niezależną organizacją związaną organizacyjnie z firmą Dr Falk Pharma, oferującą szeroki wachlarz kongresów i innych mediów dla wsparcia podyplomowego kształcenia lekarzy na poziomie, zarówno lokalnym jak również międzynarodowym. The Falk Foundation e.V. oferuję również szereg materiałów edukacyjnych i informacyjnych dla pacjentów i ich rodzin.
 
Więcej informacji : www.drfalkpharma.de

© 2012, Blue Horizons